Тераріум Repti-Zoo RK0223 120x45x60см (RZ-RK0223)

Безкоштовна доставка
Виробник: Repti-Zoo (Китай)
Код товару: 02704-03
Наявність: В наявності
Артикул: RZ-RK0223

  • 17 577 грн


Стислі характеристики
Висота 29.5 см
Довжина 50.5 см
Ширина 125.5 см
Всі характеристики
Тераріум Repti-Zoo RK0223 є ідеальним середовищем для розведення рептилій, амфібій і ссавців, розроблений провідними світовими герпетологом. Тераріум відрізняється способом побудови окремих елементів і всього подіуму, полегшуючи догляд, обладнання та, перш за все, безпечне транспортування. Естетика є основною і найбільш важливою особливістю тераріуму.

Repti-Zoo RK0223 був створений у співпраці з досвідченими виробниками тропічних і пустельних тварин, а також вченими з відділу зоології, що вивчають амфібій і рептилій.

Тераріуми з серії RK відповідають різним екологічним вимогам щодо розведення тварин з різних куточків світу з урахуванням їх потреб і турботою про здоровя. Мають широкий спектр можливостей, перевіреними рішеннями і інноваційними ідеями, перш за все естетики і природного зовнішнього вигляду, а також довговічності і простоти використання.

Особливості тераріуму:

Тераріум є єдиним на ринку частково розібраним, що гарантує доставку «в повному обсязі» навіть при необережної роботі курєрських компаній. Збірка тераріуму займає небагато часу і надзвичайно проста.

Під час складання тераріуму його окремі елементи можуть бути адаптовані до потреб. Наприклад, встановивши бічну сітку в невидимому місці, помістивши кабель поруч з розеткою і т. п.

Дно тераріуму є водонепроникним, що дозволяє побудувати частково затоплений тераріум або не боїться високої вологості. Запобігає розлив рідини, а також втрату сипучих субстратів. Ця частина поставляється повністю - виготовлена ??і склеєна виробником.

Верхня кришка тераріуму стійка до високих температур і корозії сталевої сітки. Сітка може бути повністю вилучена, що полегшує доступ всередину тераріуму. Тераріум захищений спеціальними замками, які не дозволяють вихованцям втекти. Сітка забезпечує відмінний газообмін і захищає вихованця від опіків у разі контакту з нагрівальної лампою.

Тераріум серії RK має замок з ключем на розсувних дверей. Це стандартна захист від випадкового відкриття дверей домашнім тваринам. У той же час це запобігає доступ сторонніх осіб до внутрішньої частини тераріуму. Це вкрай важливо при розведенні отруйних або агресивних тварин в будинку, де знаходяться діти. У комплект входить два ключа.

Високоякісне скло, з якого зроблені бічні стінки і підстава, надзвичайно прозоре. Це забезпечує прекрасний огляд. Матеріал, з якого було виготовлено скло, крім естетичних цінностей, забезпечує відмінний захист від поломок при транспортуванні і повсякденному використанні.

Весь тераріум розміщується на спеціальних підставках, завдяки чому немає необхідності накривати акваріумними матами або розміщувати нагрівальний мат під тераріумом.

Елементи, що зєднують окремі стінки, виконані з високоякісного алюмінієвого сплаву. Цей матеріал стійкий до високим температурним спотворень, а високоякісний лак надає всьому дуже привабливий зовнішній вигляд.

Бічні і задні стінки можна замінити вентиляційною сіткою, склом або іншою теплоізоляційної плитою відповідно до сезонних вимог.

У комплект входять:
- підстава (водонепроникне дно) на ніжках
- верхня рама
- верхня кришка з сітки
- замок з двома ключами
- кабельний канал
- 4 монтажних труби
- 2 передніх кутових рами для скла
- 2 задніх кутових рами для скла
- 2 монтажних рейки
- 2 скляні двері
- 4 гвинта + 4 заглушки + 6 заглушок для додаткових втулок
- бічна вентиляційні решітки
- 4 бічні скляні стінки, включаючи задню

Розміри:
- весь тераріум 120 х 45 х 60 см
- максимальне затоплення дна: 6,5 см


Параметри:

Висота 29.5 см
Довжина 50.5 см
Ширина 125.5 см
Вага 33 кг
Країна виробник Китай

02704