Компресор на акумуляторі SunSun JT-203S 240 л/год для акваріума 100-200 л

Безкоштовна доставка
Виробник: SunSun (Китай)
Код товару: 02489
Наявність: В наявності
Артикул: JT203S

 • 1 810 грн


Стислі характеристики
Гарантія 6 місяців
Для акваріумів об'ємом 100-200 л
Кількість виходів 2
Всі характеристики
SunSun JT-203S – це портативний двоканальний компресор на акумуляторі для акваріума. Пристрій гарантує безперервну роботу у відсутності електрики.

Компресор підходить для акваріумів 100-200 л, відмінно підходить для транспортування риби або у випадках тривалого відключення електроенергії.

Автономний компресор з акумулятором SunSun JT-203S працює від електромережі 220В, а у випадку відключення електроенергії він автоматично переходить на автономний режим і продовжує працювати від свого акумулятора. Коли з'являється електроенергія компресор переходить на роботу від електромережі та заряджає свій акумулятор.

Для увімкнення та вимикання пристрою потрібно затиснути кнопку увімкнення на 2 секунди.

Автономний акваріумний компресор SunSun JT-203S це ідеальний варіант при частих відключеннях електроенергії. Він забезпечить акваріум та всіх його мешканців життєво необхідним киснем незалежно від того є електроенергія чи немає, та позбавить вас головної болі за акваріумних риб, які можуть не пережити чергового відключення.

Даний компресор може використовуватись як основний, тобто працювати постійно 24/7, так і як резервний, тобто у випадку необхідності, при відсутності електроенергії його можна включити і він забезпечить подачу повітря в акваріумі.

Компресор з акумулятором SunSun JT-203S двоканальний і його продуктивність становить 240 літрів в годину. Потужність 2W, максимальний тиск 0.015 МПа. Елементом живлення виступає літій-іонний акумулятор 4000 mA, що характеризується високою надійністю, стабільною і тривалою роботою, високою ємністю і великим циклом заряду-розряду. Так само пристрій може працювати безпосередньо від мережі 220 В, при цьому акумулятор буде тільки заряджатися і компресор не буде його задіяти в роботі. Пристрій має вбудований захист від перезаряду акумулятора, що дуже важливо для безпеки його використання. Час повного заряду акумуляторів становить 6-8 годин. При повному заряді він здатний безперервно пропрацювати до 12 годин і 25 годин в режимі перериваної роботи. Режим перериваної роботи може бути обраний користувачем, цей режим передбачає включення і відключення подачі повітря з періодичністю в 15 секунд.

Головна особливість даного компресора в тому, що він заряджається від USB-кабелю. Такий метод заряду дозволяє зарядити пристрій від мережі за допомогою стандартного блоку живлення з USB (входить в комплект), портативного зарядного пристрою power-bank), ноутбука та автомобільної зарядки. Завдяки цим методам зарядки можна забезпечити подачу повітря при транспортуванні риб.

На корпусі пристрою розташований роз'єм DC 5V для підключення його до зарядного пристрою. Також на корпусі знаходиться індикатор заряду акумулятора, який сповіщає про його заряді. Компресор може працювати в режимі перериваної або безперервної роботи, для перемикання режиму необхідно один раз натиснути на кнопку живлення і режим відобразиться на корпусі пристрою. Для включення і виключення пристрою потрібно затиснути кнопку включення і потримати 2 секунди.

У комплектацію компресора входить:

 • Компресор
 • Кабель USB - DC 5V довжиною 1.2 метра
 • Блок живлення 5В
 • Кліпса кріплення.

Шланг і розпилювачі в комплект не входять.

Характеристики:

 • Потужність: 2 Вт
 • Напруга: DC 5V / AC 220V
 • Продуктивність: 2х120 л/год
 • Ємність батареї: 4000 ма
 • Час роботи від акумулятора: до 25 годин
 • Розміри (ДхШхВ): 130х87х55 мм

Параметри:

Гарантія 6 місяців
Для акваріумів об'ємом 100-200 л
Кількість виходів 2
Напруга Автономний
Тиск 0,015 МРа

02489