Фільтр SunSun CPF-280 UV 11W для ставка 4-8 м3 для УЗВ

Бесплатная доставка
Виробник: SunSun (Китай)
Код товару: 01098-09
Наявність: На складі
Артикул: CPF 280

  • 3 152 грн


SunSun CPF-280 ставковий фільтр UV лампою 11 Вт. Фільтри для ставка CPF-серії поєднують в собі компактні розміри з високоефективною біомеханічної фільтрацією і технологію UV очищення. Фільтр можна помістити в "приямок" поруч з ставом, зробивши, за допомогою декору, його повністю непомітним. Всі з'єднання і технологічна частина розташовується в кришці. Це дозволяє обслуговувати фільтр дуже просто. Його легко отримати з поглиблення для всіх технічних маніпуляцій. Очищена вода з фільтра може подаватися в ставок через декоративний водоспад.
 

Основні переваги та специфіка:

  • Простота обслуговування завдяки легкому доступу до функціональних елементів - вони розташовані у верхній кришці
  • Поєднання фільтрації та очищення UV
  • Вбудований індикатор забруднення
  • Велика пропускна здатність
  • Можливість розташовувати фільтр нижче рівня води
Так як біофільтрація для ставка - це найважливіший етап очищення води, то правильна мікрофлора багато в чому визначає ефективність очищення. Зазвичай бактеріям достатньо від 4 до 6 тижнів, що б колонізувати поверхню мочалок фільтра. Самі бактерії знаходяться в навколишньому середовищі. Ми можемо довіритися природному ходу подій і чекати поки потрібні бактерії оселяться в порах фільтруючого матеріалу, але тоді ми повинні дуже обережно і дозовано давати бионагрузку на наш ставок. Однак навіть так не вдасться уникнути водорослевой "спалаху" ("цвітіння" води і величезна кількість нитчастих водоростей на всіх поверхнях) в перший сезон житті ставка. Тому, краще всього відразу вносити в ставок правильну мікрофлору для ефективної біофільтрації. Зазвичай, це препарати типу Safe start pond і Nitrivec, які містять вирощені в лабораторних умовах культури в достатній кількості, просто дотримуйтесь рекомендовані дозування. Після закінчення 4 тижнів можна включати UV-стерилізатор, т. к. бактерії вже заселили мочалки в достатній кількості. Так звані первинні «стартові бактерії допомагають скоротити час для нового ставкового фільтра, щоб розпочати його роботу. Бактерії активізуються при температурі близько 10 ° - 12 ° С. Температура води у фільтрі не повинна перевищувати 40 ° C. Тому доцільно розмістити фільтр в тіні. Він не повинен піддаватися впливу прямих сонячних променів. UV - лампа руйнує клітини бактерій і одноклітинних водоростей при проходженні води через відсік. Піддавшись дії ультрафіолету, бактерії і водорості збиваються у великі конгломерати і осідають на поверхнях фільтруючих губок, де піддаються утилізації вже мікрофлорою фільтра. Це один з етапів біофільтрації. Там осідає і весь дрібний і середній сміття, зваж, що знаходиться у воді. Це етап механічної фільтрації. Фільтр з механічної та біологічної фільтрацією забезпечує здоровий баланс мікрофлори ставка і стабільну якість води.

Разом з відповідним насосом (який не входить в комплект, зверніть увагу на рекомендовану потужність ставкового насоса) напірний ставковий фільтр SunSun CPF-280 з вбудованим UV стерилізатором є оптимальним бюджетним рішенням для ставка обсягом до 8000л.

За допомогою наведеної нижче таблиці, ви зможете самостійно підібрати необхідне по потужності обладнання для ставка:

Габарити: 38х38х42 см; Потужність УФ-лампи: 11 Вт; Объём фильтра: 20 л; Длина кабеля: 4,5 м; Оптимальная пропускная способность: 8 000 л/ч; Для прудов без рыбы: 8 м³; Для прудов с рыбой: 4 м³; Рекомендуемый насос: 6 000 - 8 000 л/ч; Диаметр входного отверстия: 20/25/32/38 мм; Диаметр выходного отверстия: 20/25/32/38 мм

Параметри:

Габарити 38х38х42 см
Диаметр входного отверстия 20/25/32/38 мм
Диаметр выходного отверстия 20/25/32/38 мм
Длина кабеля 4,5 м
Для прудов без рыбы 8 м³
Для прудов с рыбой 4 м³
Объём фильтра 20 л
Оптимальная пропускная способность 8 000 л/ч
Потужність УФ-лампи 11 Вт
Рекомендуемый насос 6 000 - 8 000 л/ч

01098