Aquayer Залізо 1 л добриво для акваріумних рослин

Виробник: AQUAYER (Україна)
Код товару: 00404
Наявність: На складі
Артикул: AQF1

  • 320 грн


Стислі характеристики
Вид Залізо
Всі характеристики
AQUAYER Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО+ - концентроване джерело заліза і марганцю для акваріумних рослин, розроблений Єрмолаєвим. Використовується як додаткове джерело заліза, крім Удо Єрмолаєва МІКРО+. Також може використовуватися замість Удо Єрмолаєва МІКРО+ у разі старих акваріумів, що утримуються з використанням системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва.

Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО+ - високоефективний засіб проти хлорозу (пожовтіння листків) виникає при нестачі заліза в акваріумі. Рекомендується використовувати для швидкорослих видів рослин, а також рослин вимогливих до змісту заліза в акваріумний воді.

Застосування: У молодих (0-1 місяць) або зрілих (1-18 місяців) акваріумах добриво рекомендується вносити при наявності ознак недостатності заліза (уповільнений ріст, хлороз – пожовтіння листків). Дозування: 1 мл на 70л акваріумної води раз на тиждень. Для акваріумів з великою кількістю рослин і подачею СО2 добриво слід вносити кожен день або через день в зазначеному дозуванні.

У старих (більше 18 місяців) акваріумах, що утримуються з використанням системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва, добриво ЗАЛІЗО+ може застосовуватися замість Удо Єрмолаєва МІКРО+ в дозі 1-2 мл на 70л акваріумної води в день. 1мл Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО+ підвищує концентрацію заліза на 0.1 мг/л у 70 л акваріумної води.

Склад добрива:
Залізо (Fe) 7.00 г/л
Марганець (Mn) 1.30 г/л
Аніони: глюконат, ДТПА та ін

Термін і умови зберігання: 3 роки при температурі не вище 30 °С


Параметри:

Вид Залізо


00404