Кешбек від Monobank

На сьогоднішній день Monobank є вже досить відомим банком, одним з переваг якого є наявність кешбеку (повернення певного відсотка від суми покупки). У жовтні місяці банк надає 20% кешбека на категорію зоотоварів!

У цій статті ми розповімо вам як ви можете придбати у нас зоотовари і при цьому повернути 20% від витраченої суми.

Як це працює?

  1. У вас повинна бути картка Monobank. Якщо картки у вас немає, то ви можете легко її отримати, причому навіть не виходячи з дому, переходьте за посиланням для оформлення картки (за реєстрацію ви, до речі, теж отримаєте кешбек в розмірі 50 ₴).
  2. У розділі "кешбек" у вас повинна бути обрана категорія "Тварини". Якщо ви не виберіть цю категорію, то, на жаль, кешбек вам не буде нараховано.
  3. Обираєте вас товар і оформляєте на нього замовлення.
  4. Вибираєте оплату через платіжну систему LiqPay.
  5. Для оплати використовуйте реквізити своєї карти Monobank.
  6. Після того, як покупка буде успішно завершена, Monobank відразу ж надішле в додатку оповіщення про транзакції, в якій також буде вказана сума кешбек.

Monobank щомісяця змінює категорії кешбеку, категорія "тварини" з'являється приблизно за принципом місяць місяць є-місяць немає, тому роблячи замовлення, наприклад на корм, розраховуйте на те щоб його вистачило приблизно на 2 місяці, таким чином ви зможете максимально вигідно купувати товари у нас.

Автор: Ірина Мажорских